Кошик
22 відгуків
GreenPack - Виробник та постачальник одноразового еко-посуду

Супники/салатники

Салатники

Корисні властивості кукурудзяного крохмалю вже давно відомі в усьому світі. Його застосовують у різних сферах виробництва: на текстильних, медичних, харчових фабриках тощо. Нещодавно цю сировину стали активно використовувати для виробництва екологічно чистої продукції. На сьогодні можна купити салатниці одноразові, склянки, тарілки та інший посуд із крохмалю. 

Зовні такі вироби дуже схожі на пластикові, але, по суті, між ними маса відмінностей. Одноразові салатниці з кукурудзяного крохмалю не несуть шкоди навколишньому середовищу, безпечні для людей і тварин. З такого матеріалу виготовляють найрізноманітніший посуд для одноразового використання.

Щоб продукція вийшла міцною, до крохмалю додають спеціальні речовини. А щоб запобігти намоканню посуду — виріб покривають із зовнішнього боку захисною плівкою з біополімеру. Виглядає такий посуд досить естетично, його використовують не тільки в побуті, а й у ресторанах та інших місцях громадського харчування для продажу їжі на винос.

Переваги посуду з кукурудзяного крохмалю

Серед головних переваг салатниць одноразових із крохмалю кукурудзи варто відзначити:

  1. Швидкість розкладання. Вироби повністю розкладаються всього за 6-8 місяців.

  2. Безпека. Посуд не завдає шкоди живим істотам, не забруднює природу.

  3. Міцність. Посуд із крохмалю, незважаючи на свою тонкість, дуже міцний і міцний - не ламається і не пошкоджується під час використання.

  4. Широкий допустимий температурний діапазон. Можна використовувати посуд за температури від -25, до +190 градусів. Такі салатниці одноразові оптом можна використовувати для зберігання продуктів харчування в морозильній камері або роздачі гарячої їжі. 

  5. Простота переробки. Біорозкладна продукція не потребує спеціального обладнання для переробки - з часом повністю розкладається.

Вартість салатниці одноразової з кукурудзяного крохмалю трохи вища, ніж вартість пластикових аналогів, але, з огляду на вагомість перерахованих вище переваг, ціна цілком виправдана. 

Де купити одноразову салатницю

В інтернет-магазині Green-Pack можна купити одноразову салатницю, столові прибори та інший посуд із кукурудзяного крохмалю. У нас можна здійснювати покупки як у роздріб, так і оптом за вигідною ціною. Завдяки широкому асортименту товарів можна вибрати вироби на будь-який смак. Гарантуємо оперативне відправлення обраною транспортною компанією. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner