Кошик
22 відгуків
GreenPack - Виробник та постачальник одноразового еко-посуду

Стакани

Склянки

Склянки одноразові паперові — це геніальний винахід, який використовують люди вже впродовж понад 100 років. У такому одноразовому посуді зручно подавати як холодні, так і гарячі напої. Одноразовий посуд у формі паперових стаканчиків — це гарний інструмент для того, щоб прорекламувати товари або послуги. Дедалі частіше одноразові склянки на паперовій основі замовляють компанії під нанесення логотипів або корпоративної символіки. Отже, з одноразового посуду можна зробити ефективне рекламне рішення, наприклад, для презентації свого бренда.

Основою одноразових склянок є міцний та екологічний папір. Щоб уникнути протікання посуду зсередини, на продукцію наносять тонкий шар поліетилену. Одноразовий посуд із паперу представлений в широкому асортименті, що дає можливість кожному покупцеві вибрати оптимальне рішення у відповідному дизайні. На сьогодні купити паперову склянку можна як однотонні, кольорові варіанти, склянки з малюнками, принтами та оригінальними написами. Одноразова продукція для подавання напоїв вирізняється розмірами та кольорами.

Паперова склянка: переваги та використання 

Сьогодні одноразовий посуд має особливу популярність і представлений різними актуальними варіантами. Картонні склянки паперові оптом можна купити різних об'ємів: 110, 175, 250, 340 і навіть 500 мл. Паперова продукція представлена як звичайні та подвійні варіанти.

Де використовують паперові склянки:

  1. Кавові апарати. Склянки на паперовій основі часто купують для вендингових апаратів, оскільки це практичне, зручне та гігієнічне рішення для сучасного покупця.

  2. Офіси. Паперові стаканчики зручні для використання в офісах. Використання одноразової продукції на роботі сприяє чималому скороченню витрат на підтримання чистоти кухні. Одноразова продукція зручна для персоналу компанії.

  3. Заклади, у яких продаються напої на винос. В одноразовій склянці зручно взяти із собою гарячий або холодний напій, особливо якщо ви поспішаєте в справах або на роботу. Особливістю одноразового посуду є чудове збереження температури, смакових і ароматичних якостей напоїв.

  4. Відпочинок на природі. Вирушаючи на пікнік, не варто забувати про зручний та практичний одноразовий посуд.

  5. Магазини та інші торговельні підприємства. Товари у формі паперових склянок часто використовують для фасування вагової продукції. Для зручності транспортування радимо купувати кришки для стаканчиків.

  6. Залізний та авіатранспорт. Широке використання паперових стаканчиків характерне в поїздах і літаках, оскільки вони вирізняються легкістю та зручністю у використанні.

Також купівля паперових склянок буде актуальна і для творчості, їх можна використовувати як оригінальний матеріал для створення декоративної продукції своїми руками.

Де замовити паперові склянки гуртом від виробника 

Спеціалізований інтернет-магазин Green-Pack пропонує широкий вибір високоякісних склянок паперових у різних дизайнах і розмірах. Доставка практичних, довговічних і гігієнічних стаканчиків на паперовій основі здійснюється в будь-яку точку України. На нашому сайті можна замовити не тільки столове приладдя і екостакан, але також і додаткове приладдя до цієї продукції у формі кришок, трубочок, тримачів для чашок, підставок.

Гідний асортимент продукції дасть змогу кожному покупцеві вибрати оптимальне рішення за вигідною ціною. Одноразовий посуд — це правильне рішення для подавання гарячих і холодних напоїв, а також чудовий спосіб прорекламувати свій бренд, якщо нанести на паперову продукцію логотип фірми.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner