Кошик
22 відгуків
GreenPack - Виробник та постачальник одноразового еко-посуду

Столові прибори

Столові прилади

Одноразові столові прилади, виконані з біорозкладного пластику або інших екологічних матеріалів, успішно конкурують із традиційними металевими виробами. Зручні, легкі та практичні — вони незамінні на пікніках і дитячих святах, у подорожах і під час вилазок на природу.

Одноразові ложки, виделки та ножі не доводиться мити після велелюдного свята, що економить час, зусилля та гроші (витрати на мийні засоби). Без пластикових столових приладів не обходиться кейтеринг, виїзні заходи, фестивалі вуличної їжі, міські свята та ярмарки. 

Інтернет-магазин Green-Pack пропонує столові прилади одноразового використання з екологічних матеріалів за доступною ціною. Крім стандартних ложок, ножів і виделок, в асортименті є чайні ложки, ложки-вилки, різні набори столових приборів. 

Еко столове приладдя: у чому переваги

Посуд з екологічно чистих матеріалів став важливим кроком у розвитку не тільки виробництва, а й суспільства, яке прагне берегти навколишнє середовище. Інноваційні столові прилади з біорозкладного пластику, кукурудзяного крохмалю, рисового лушпиння та інших екологічних матеріалів не завдають шкоди природі та людському здоров'ю. Такий посуд розкладається всього за шість місяців на відміну від звичайного пластику, на розкладання якого йде сто років.

Екопосуд із кукурудзяної сировини з'явився порівняно недавно, але з кожним днем його популярність тільки зростає. Крохмаль стає одним із найбільш затребуваних матеріалів для виготовлення еко-продукції. Такий посуд замовляють кав'ярні, закусочні, кейтерингові компанії, вуличні точки продажу їжі. Його використовують для організації фестивалів і виїзних заходів, беруть із собою в походи і на пікніки. 

Тарілки, склянки, ножі та виделки одноразові з натурального крохмалю мають такі переваги:

  1. Повна безпека для людини та довкілля, швидке біорозкладання. У складі такого посуду відсутні токсини та інші шкідливі речовини, що дає змогу використовувати його навіть для годування маленьких дітей. Столові прибори з крохмалю всього за півроку остаточно розкладаються, не завдаючи жодної шкоди природі.

  2. PSM (кукурудзяний крохмаль) - матеріал з унікальними властивостями, стійкий до високих і низьких температур. Серед усіх біорозкладних матеріалів він має найкращі характеристики.

  3. Одноразовий посуд із натуральної кукурудзяної сировини сприяє тривалішому зберіганню їжі (якості, корисних властивостей, смаку й аромату), ніж звичайні пластикові вироби. 

  4. Легкі небиткі прилади з натурального крохмалю легко транспортувати - перевозити і переносити.

  5. Одноразові ножі та виделки з PSM можна давати навіть дітям, оскільки вони безпечні для використання.

  6. Посуд із крохмалю водонепроникний і жиронепроникний. 

Зовні одноразові виделки та ложки з натурального крохмалю дуже схожі на пластикові вироби, але торкатися до них набагато приємніше. Крім того, матеріали з кукурудзяної сировини більш еластичні, ніж пластик. 

Недалекий той час, коли вироби з біорозкладних матеріалів повністю замінять посуд із полімерів (на основі нафтопродуктів). Сьогодні з кукурудзяного крохмалю виготовляють широкий асортимент побутових товарів, зокрема посуд, одноразові контейнери, підкладки, ланч-бокси та багато іншого. Сфера застосування такої продукції постійно розширюється: на неї переходять багато шкіл, муніципальні заклади, торговельні точки, кафе, ресторани та інші. 

Де купити одноразові столові прилади

Інтернет-магазин Green-Pack запрошує рестораторів, власників торгових точок і кейтерингових компаній долучитися до захисту довкілля та водночас підвищити престиж свого закладу. Якщо ви організовуєте виїзні заходи, фестивалі та дитячі свята або просто полюбляєте пікніки та виїзди на природу, обирайте еко-посуд - легкий, зручний, безпечний і недорогий!

У нашому онлайн-каталозі можна замовити упаковку та столові прилади поштучно, а також у комплекті (набір одноразових ножів, виделок або ложок, комплект із виделки, ножа та ложки тощо). Щоб зробити замовлення, залиште заявку онлайн або зв'яжіться з нами телефоном. Доставка товарів здійснюється по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner