Про матеріали

PSM (Plastarch Material) 

біологічно розкладаємий термопластичний матеріал. Він складається з кукурудзяного крохмалю в поєднанні з кількома іншими біологічно розкладними матеріалами. Кукурудзяний крохмаль модифікується з метою отримання термостійких властиво- стей, що робить PSM однією з небагатьох біопластиків, здатних витримувати високі температури. В Україну цей матеріал поставляється нашою компанією під торговою маркою AMELON. PSM пластмаси на біологічній основі використовують крохмаль та целюлозу в якості основного джерела сировини, а вміст вуглецю на основі біологічної речовини було ретельно випробувано відповідно до стандартів ASTM D6866.

PLA (Polylactide Acid) 

біорозкладний та компостуємий матеріал на основі кукурудзяно- го крохмалю та молочної кислоти. Полілактид відноситься до полімерів, що руйнуються, для нього характерні високі швидкості руйнування в біоло- гічних середовищах. Цей матеріал цілком відповідає европейському стандарту біоутилізації EN13432 та сертифікований компанією Vincotte.

БАГАСА 

це волокнисті залишки після переробки сорго, цукрової тростини або листя агави. Використоруються для виробництва од- норазового еко-посуду та пакувальних матеріалів. Активне застосування багаси дозволяє значно скоротити вирубку лісів з метою отримання продуктів переробки деревини. Виготовлені із відновлених та швидко від- новлюваних волокон цукрового очерету. Ці продукти є 100% поновлювані та придатні до компостування згідно до стандарту EN13432.