Інтернет-магазин GreenPack є одним з основних роздрібних постачальників одноразової екологічного посуду, пакетів та пакувальних форм. Продукція нашої компанії дозволяє зберегти естетичний вигляд страви, біохімічний баланс і харчову цінність різноманітних продуктів харчування. Представлений асортимент столового приладдя виготовляється з паперу, злакових і кукурудзяного крохмалю.
На відміну від пластикових аналогів еко-посуд має елегантні форми, характеризується гарною функціональністю і ергономічністю. І головне, біоматеріали, які застосовуються для виготовлення, не містять шкідливих складових і відрізняються максимальним і швидким розпадом.

Асортимент
Пропонований асортимент посуду та упаковки не вимагає утилізації і цілком відповідає концепції здорового способу життя та збереження екобалансу навколишнього середовища:

Столові прибори
Стакани для холодних напоїв
Стакани для гарячих напоъв
Соломинки
Тарілки та блюда
Ланч-бокси
Ємкості для страв
Контейнери для страв
Пакети для відходів
Пакети для take away
Пакети для улюбленців
Ємності для виробництв
Мерч/Сувеніри
Супутні товари
Товари для переробки та сортування відходів

Концепцією професійної діяльності інтернет-магазину GreenPack є максимальне забезпечення своїх споживачів необхідними обсягами красивою і хімічно інертною одноразовою продукцією.

Звернення до послуг GreenPack гарантує придбання якісних товарів і їх численний асортимент, об'єктивне ціноутворення і своєчасну доставку,

Менеджери магазину GreenPack підтримують зворотний зв'язок зі споживачами, своєчасно реагують на споживчі потреби і актуально поповнюють каталог новинками і ексклюзивними моделями.

Ми з радістю приймаємо і обслуговуємо замовлення 5 днів в тиждень з 9 до 18. Доставка можлива як по Києву, так і по всій Україні.
Зробіть замовлення через сайт і ми Вам зателефонуємо для узгодження часу доставки замовлення.